Můj příběh

Peču už od dětství. Začala jsem pod vedením své maminky, pokračovala na hotelové škole v Poděbradech, v průběhu střední a poté i vysoké školy jsem sbírala zkušenosti v tuzemsku i v zahraničí. Profesní život jsem hned od startu zasvětila cukrařině. Velmi brzy mi bylo jasné, že není na místě dát si pevný cíl, ale je třeba se vydat na cestu – kam se posunout, kde stojí za to se inspirovat, ke komu zajít na cukrářský kurs, jaké chutě zkombinovat, jak jednat s dodavateli, proč se srazil tisíckrát vyzkoušený krém a kolik makronek se dá zkazit najednou. Při tom je ale potřeba neztratit na cestě body, ke kterým se při neúspěchu můžu kdykoli vrátit – neošizená práce, kvalitní suroviny a hezké vztahy s mými blízkými. Někdy mě napadne, že být pořád na cestě stojí mnoho sil. Ale zvládat nové výzvy, poznávat další milé klienty, zkoušet nové suroviny nebo riskovat se šibeničními termíny, mě pořád baví. A přála bych si, abyste moje nadšení pro sladké sdíleli se mnou.

Co je Dortit ?

Dortit je sen, který si s pomocí mnoha dalších lidí plním. Dortit je domek po babičce, který se nadechl k novému životu. Dortit je spousta hodin na nohách, s ohnutými zády a metlou v ruce. Dortit je vaše vyřešená starost se sweet barem. Dortit je cukrářská výrobna. Dortit je místo, kde vám pomohu zahnat chuť na sladké. Nebo ji přiživit.

Chcete dort nebo sladké na zakázku?

Ať už jste sezvali celou rodinu na narozeninové kafe a dort nebo chcete udělat při pondělku radost svým kolegům, Dortit je tu přesně proto. Jeden dort i přepravky minidezertů, kynuté buchty i francouzské dezerty, jednou za rok i každý den. Speciální chutě či dietní omezení nejsou na překážku. Nejste si úplně jistí, co byste chtěli? Ne, že bychom to věděli lépe, ale když si o tom popovídáme a zkombinujeme vaše představy a naše zkušenosti, dokážeme vybrat dezert pro každou příležitost.
Sladké na zakázku zajišťuji i na velké akce, ráda jej tak připravím pro vaši svatbu, oslavu významného životního jubilea, křtiny apod. V Dortit zvládneme i pravidelnou zavážku do kaváren, restaurací, hotelů…

Přejete si sladký catering?

Společně z mého portfolia vybereme dezerty, které potěší děti i dospělé, budou zohledňovat chutě vašich hostů i možnosti místa, kde se vaše akce koná. Mám zkušenosti se zajištěním sladkého cateringu pro svatby, včetně svatebního dortu, velké narozeninové oslavy, vícedenní kurzy. Samozřejmostí je doprava sladkého na místo, příprava sweet baru, případné porcování a servis. Veškeré sladké starosti nechte na mně a užijte si svůj sváteční den.